Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Work c Sanal Ofisten Yasal Şirket Adresin Hazır

2 ay önce   Antalya / Antalya  

Antalya / Antalya

Fiyat: ₺299


Açıklama

Yasal Şirket Adresin;

Fiziksel bir ofisiniz olmadan, sanal ofisinizi resmi şirket adresiniz olarak gösterebilirsiniz.

Kargolarınızın alınması, saklanması gibi avantajlarımızdan faydalanın. Şirket kurmak için en temel ihtiyacınız olan faaliyet adresine; stopaj ödemeden sahip olun.

Ödenen bedel tarafımızdan faturalandırıldığından gider olarak kullananın. Yeni kuracağınız şirketinizin yasal adresinin güvenilir ve kurumsal bir noktada olmasını, Work C paylaşımlı ofis olarak sizlere sunuyoruz.

Bildiğiniz üzere yeni şirket kurmak istediğinizde vergi dairesine yasal bir adres göstermeniz gerekmektedir. Biz de, ister şahıs şirketi, ister limitet şirket, ister anonim şirket olsun bu derdinize derman oluyoruz.

Sanal Ofis; fiziksel bir hazır ofis ihtiyacı olmayanlar ve yalnızca iş kurma amacı ile yasal bir adrese ihtiyacı olanlar için harika bir fırsattır, böylelikle hem ticari faaliyetlerinizi sürdürebilir hem de şirket adresiniz kumsal bir alanda prestij kazanır.

Sizleri gereksiz hiçbir teferruatla uğraştırmamak adına, posta ve kargolarınızı takip ediyor, Sanal adres üyeliğinizde yalnızca vergi dairesinden yoklamaya geldiklerinde burada olmanızı istiyoruz.

Eğer yeni kararlar verdiyseniz ve kendi işinizi kurarak hayallerinize ulaşmaya yönelik ilk adımı atmaya hazırsanız sizleri bilgilendirmek için kahve içmeye bekliyoruz.

iletişim:

Sales Manager

Ayhan Rasim MUT

İlan Bilgileri

Bulunduğu Kat
3
Konum:
Ana Yola Yakın
Cephe
Güney
Takas
Hayır
m2 (net)
540
Banyo Sayısı
Yok
Isıtma Tipi
Klimalı
Binanın Kat Sayısı
3
Bina Yaşı
4
Yapı Durumu
İkinci el
Kullanım Durumu
Boş
Balkon Durumu
Yok
Görüntülü Gezilebilir mi?
Hayır
Site İçerisinde
Hayır
m2 (brüt)
545
Oda Sayısı
8+
Eşyalı
Evet
Emlak Tipi
Ofis
Otopark
Evet